درباره آریا طب

تاریخچه

شرکت آریا طب کاشان به شماره ثبت 6011 با سرمایه گذاری بخش خصوصی در خردادماه سال 95 تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید ملزومات مصرفی آزمایشگاه های تشخیص طبی و به طور تخصصی در بخش تولید محیط های کشت میکروبی آماده مصرف، محلول ها و معرف های آزمایشگاهی و رنگ های تشخیصی و پاتولوژی آغاز نمود.

با توجه به این که تشخیص دقیق در آزمایشگاه ها بخصوص در بخش میکروب شناسی مستلزم به کارگیری محیط کشت های با کیفیت و تولید شده مطابق الزامات علمی می باشد، شرکت آریا طب با رعایت استاندارد GMP و با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و کنترل کیفی دقیق و با بهره مندی از پرسنل کارشناس و متخصص و همچنین با استفاده از امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته، اقدام به تولید محیط کشت های آماده مصرف با کیفیت عالی و قیمت رقابتی نموده است.

در همین راستا، شرکت آریا طب در سال 98 موفق شد به عنوان اولین و تنها شرکت در استان اصفهان، پروانه ساخت انواع محیط های کشت میکروب شناسی را از اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو، اخذ نماید و در جمع 5 شرکت دارای این مجوز در کل کشور قرار بگیرد.

ساعات کاری شرکت

مسئول فنی و کارشناسان

  • 17 - 8
  • 12 - 8

واحد تحقیق و توسعه

در سال 96 واحد تحقیق و توسعه شرکت آریا طب فعالیت خود را آغاز کرد و در فضایی مجزا از واحد تولید با استفاده از تجارب و دانش همکاران ، پرسنل متخصص و اساتید صاحب نظر و آخرین دستاورد های علمی روز دنیا با ارائه انواع راهکار های عملی در راستای اهداف شرکت ، همواره در جهت دستیابی به محصولات با کیفیت و مورد نیاز مراکز درمانی و تشخیصی گام بر می دارد. این واحد متشکل از دانش آموختگان پزشکی، پیراپزشکی و دکترای میکروب شناسی می باشد.

واحدآموزش

با هدف ارتقاء سطح آگاهی و تامین نیاز های آموزشی کارکنان، واحد آموزش شرکت آریا طب در سال 96 رسما کار خود را آغاز نموده و گام های موثری در راستای اطلاع رسانی و آموزش اصول استانداردهای جهانی برداشته است.

سیستم مدیریت کیفیت

این شرکت در راستای پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت ، با رعایت دقیق اصول GMP در تولید باکیفیت ترین محصولات، ISO 9001 : 2015 در مدیریت کیفیت،ISO 13485 : 2016 در تولید تجهیزات پزشکی،ISO 14971 : 2012 در مدیریت ریسک و ISO 11133 : 2014 را در تولید محیط های کشت میکروبی مدنظر قرار داده تا بتواند در بالاترین سطوح کیفیت، رضایت مشتریان را جلب نماید و به پیشرفت و توسعه همه جانبه بیندیشد.

گواهی نامه ها و تائیدیه ها

پروانه ساخت از اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو (IMED)

پروانه تحقیق و توسعه از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

گواهی دوره آموزشی تولید تجهیزات پزشکی از انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی (IMEDS)

تائیدیه کیفیت از مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران (IBRC)

تائیدیه کیفیت از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

تائیدیه کیفیت از دانشگاه علوم پزشکی کاشان

خط مشی کیفیت و مشتری مداری

شرکت آریا طب با انگیزه کار آفرینی، شکوفایی اقتصادی و تولید ملی تلاش خود را آغاز کرده و قصد دارد در گام های بعدی با تلاش مجدانه پرسنل و محققان خود ، به تولید علمی و حرفه ای سایر مواد مصرفی آزمایشگاهی بپردازد تا با گسترش دامنه فعالیت های شرکت ، به تامین هرچه بیشتر نیازهای بخش تشخیص و درمان کمک کند.

این شرکت همواره تمام سعی خود را به ارتقاء کیفیت محصولات و افزایش رضایت مشتریان معطوف داشته تا حفظ و بهبود اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت در سازمان تداوم داشته باشد.

 

اللهیار جمشیدی فر

مدیرعامل

03155245750


سیداسماعیل میرسطوتی

مسئول فنی

03155245750


 

دکتر مرتضی مهاجری

عضو هیئت علمی


دکتر علی عنایتی

عضو هیئت علمی


دکتر سیدمحمدرضا جانثار

عضو هیئت علمی


مهندس محمد یاری

عضو هیئت علمی


 

امیرحسین جمشیدی فر

مدیر تولید


نرجس عنایتی

مدیر تحقیق و توسعه